Lielbritānijas specdienesti priekšvēlēšanu laikā esot noklausījušies Donalda Trampa ofisu

Endrjū Napolitano

14.03.2017 TV kompānijas Fox news vecākais analītiķis un bijušais tiesnesis Endrjū Napolitano (Andrew Napolitano) paziņoja, ka pēc 3 specdienestu avotu ziņām, Lielbritānijas specdienesti priekšvēlēšanu laikā ir noklausījušies Donalda Trampa ofisu Trump Towerā un tas tika izdarīts pēc ASV prezidenta Baraka Obamas lūguma.

Tai pat dienā šos apvainojumus atkārtoja Baltā nama preses sekretārs Šons Spaisers. Savukārt pats Donalds Tramps publiski apvainoja Baraku Obamu, ka tas ir devis rīkojumu noklausīties viņa ofisu priekšvēlēšanu laikā. Gan Baraks Obama, gan Lielbritānijas Valdības elektroniskās drošības aģentūra (GCHQ), kuras pamatfunkcija ir elektroniskā izlūkošana, šos apvainojumus noliedz.

Jāatgādina, ka ASV pēc Votergeitas skandāla, kad 1974.gadā no amata tika atstādināts prezidents Ričards Niksons par ASV Demokrātu partijas kandidāta priekšvēlēšanu štāba noklausīšanos, šāda tipa apvainojumi tiek uztverti ļoti nopietni. Šī apstākļa kontekstā ir loģiski, ka prezidents Obama nedeva noklausīšanās rīkojumu ASV specdienestiem, jo tas varētu izraisīt līdzīgas sekas, bet gan lūdza palīdzību vistuvākās ārvalsts dienestiem.

Zīmīgi, ka gan šī, gan cita publiskotā informācija liecina, ka ASV prezidenta vēlēšanu iznākumu centās ietekmēt ne tikai Krievija un tās mistiskie hakeri, bet arī citas valstis, tai skaitā un pirmām kārtām Lielbritānija.

Avoti:
http://www.breitbart.com/video/2017/03/14/judge-napolitano-three-intel-sources-say-obama-looked-to-brit-agency-to-spy-on-trump/

http://rossaprimavera.ru/news/sky-news-britanskie-specsluzhby-v-yarosti-ot-obvineniy-trampa-v-ih
https://ria.ru/world/20170317/1490274130.html

Informācijas aģentūra
/20.03.2017/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Specdienesti, Reģ.: Anglosaksija, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.