Mančesteras terorakts – Lielbritānijas antiKadafi politikas sekas

Salamans Abedi, Ramadans Abedi

22.05.2017 Mančesteras (Lielbritānija) stadionā, amerikāņu dziedātājas Arianas Grandes koncerta laikā nogranda sprādziens, kurā gāja bojā 22 cilvēki, tai skaitā 12 bērni, kuru koncertā bija daudz (ievainoti vairāk kā 100 cilvēku). Atbildību par terorakatu uzņēmās teroristiskā organizācija DAESH (t.s.”Islāma valsts”), bet to izpildīja terorists – pašnāvnieks, 22 gadus vecais Lībijas imigrantu dēls un Lielbritānijas pilsonis Salamans Abedi.

Zīmīgi, ka Salamana Abedi tēvs Ramadans Abedi ir ar teroristiskām organizācijām saistīts bijušais Muammāra Kadafi laiku Lībijas specdienestu darbinieks, kurš Kadafi laikā tika iekļauts teroristu sarakstā (par sadarbību ar “Lībijas Islāma kaujas grupu”) un kuram Lielbritānija deva politisko patvērumu. Pēc bēgšanas no Kadafi režīma, Ramadans Abedi sākumā apmetās Londonā, bet pēc tam pārcēlās uz dzīvi Mančesterā, kur arī piedzima nākamais terorists – pašnāvnieks Salamans.

Islāma terorisma Lielbritānijā sakarā vēl jāpiemin, ka Lielbritānija ir viena no visstraujāk islamizētajām valstīm Eiropā. Pēc ASV analītiskā centra Gatestone datiem kopš 2001.gaada tikai Londonā vien ir slēgtas 500 kristiešu baznīcas, bet ir atvērtas 423 mošejas. Katrs sestais Mančesteras iedzīvotājs ir musulmanis. Ramadans Abedi bija Mančesteras centrālās mošejas muedzins (iekšā saucējs). Mančesteras centrālā Mošeja atrodas bijušajā kristiešu baznīcā, kura tika slēgta un pēc tam pārdota arābu investoriem. Tiek prognozēts, ka uz 2020. gadu Lielbritānijā musulmaņi būs vairākumā.

Mančesteras terorakts pasaulei atklāj vēl vienu Lielbritānijas sabiedrības deģenerācijas un lielas daļas britu debīlisma pazīmi. Pietiek tikai virspusēji iepazīties ar Arianas Grandes repertuāru, lai normāls cilvēks konstatētu, ka šāds “kontents” bērniem kategoriski nav rādāms. Tomēr tieši bērni un pusaudži ir galvenā Arianas Grandes mērķauditorija un arī tās koncertu apmeklēja liels skaits bērnu (ir ziņas, ka koncertu apmeklēja pat astoņgadīgas (!) meitenes). Daudziem bērniem koncerta apmeklējums bija vecāku (!) dāvana. Tur ir jābūt patiešām prātiņu izkūkojušiem, lai bērniem atļautu apmeklēt tādu atsaldētu pasākumu kā Arianas Grandes koncerts. Lielbritānijā kā redzams šāds debīlisms ir plaši izplatīta parādība.

Avots:

Informācijas aģentūra
/01.06.2017/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Notikumi, Reģ.: GEIropa, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Mančesteras terorakts – Lielbritānijas antiKadafi politikas sekas

  1. kiselis saka:

    Atsauce uz ķīseļa tv ir tik pat nopietni uztverama kā Pravda nesenajā padumajā padomijā. Biedri, diezgan primitīvi.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.