NATO kārtējo reizi nodemonstrē savas patiesās vērtības – homoseksuālistu vērtības

26.05.2017 Briselē NATO jaunā centrālā ofisa ēkas atklāšanā, visai pasaulei tika simboliski nodemonstrētas NATO patiesās vērtības, kuras ir homoseksuālistu vērtības un, spriežot pēc citām alianses dalībvalstu darbībām, arī homoseksuālistu – pedofīlu vērtības.

No NATO samita jauno ofisu ieradās atklāt NATO dalībvalstu līderi, daļa no kuriem bija ieradušies ar sievām. Kamēr NATO dalībvalstu līderiem bija viena programma, viņu sievām – cita, tai skaitā arī oficiālā fotogrāfēšanās.

Šoreiz pie dalībvalstu līderu sievām tika pieskaitīts arī Luksemburgas premjerministra oficiāli reģistrētais piegulētājs, kam tika arī ļauts fotografēties kopā ar valstu līderu sievām. Diemžēl neviena no sievietēm neuztvēra šo soli kā spļāvienu sejā sev personiski un visai savu valstu normālu cilvēku sabiedrībai (pirmkārt ģimeniskām sievietēm) un neviena demonstratīvi neatteicās piedalīties šajā apkaunojošajā fotosesijā. Šķiet tā to neuztvēra arī nevienas valsts vadītājs, tai skaitā konservatīvās Amerikas ievēlētais Donalds Tramps. Vienīgi Turcijas prezidenta Radžepa Erdogana sieva Emine Gulbarana Erdogana izrādīja acīmredzamas neapmierinātības pazīmes dēļ šīs uzspiestās nenormālības.

Šis simboliskais NATO vadības solis kārtējo reizi apliecina, ka NATO ir pirmkārt homoseksuālistu intereses aizstāvoša militāra organizācija, ar kuras palīdzību homoseksuālisti visai pasaulei ar militāra spēka palīdzību cenšas uzspiest savas pseidovērtības. To ir jāņem vērā arī Latvijas normālorientētajiem politiķiem, ierēdņiem, karavīriem un policistiem, jo homoseksuālistu agresīvajos plānos viņiem ir atvēlēta lielgabalgaļas loma, ar kuru pēc tam nepieciešamības gadījumā dažādos izsmalcinātos veidos var izrēķināties.

Avoti:
http://indianexpress.com/article/world/this-photo-of-the-first-spouses-at-nato-summit-is-making-waves-gauthier-destenay-xavier-bettel-4676049/
http://mashable.com/2017/05/26/luxembourg-first-husband-gautheir-destenay-joins-spouse-dinner-nato-summit/#SMMsAa0Mqmqo

Informācijas aģentūra
/01.06.2017/

Šis ieraksts tika publicēts Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Notikumi, Reģ.: GEIropa, Veids: Oriģinālziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to NATO kārtējo reizi nodemonstrē savas patiesās vērtības – homoseksuālistu vērtības

  1. gaylover saka:

    Ej apārstē savu homofobiju iebāz pirkstu dirsā un pamasē Tici ,labāk kļūs!

  2. Zapis saka:

    Pilnīgs pizģec 😀 kur vēl atklātāk pederastiju propagandēt 😀

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.