Terēza Meja: Lielbritānija ir LGBT destrukciju līdervalsts … bet ar to nepietiek, vajag vēl un vēl

Tereza Meja

Lielbritānijas premjerministre Tereza Meja (Theresa May) 03.07.2018 izdevumā The Mirror publicēja rakstu „Es lepojos, ka Lielbritānija ir pasaules līdere LGBT tiesību aizsardzības jomā… bet mēs varētu būt vēl labāki” (https://www.mirror.co.uk/news/politics/theresa-may-im-proud-britain-12841941 ), kurā tā anonsēja jauno LGBT „aizsardzības” plānu, kuru nevarēs realizēt bez represīvas vēršanās pret normālo sabiedrības daļu.

Pēc Mejas teiktā Lielbritānija ir kļuvusi par pasaules līderi LGBT „vērtību” un tolerances propagandā, tomēr daudz fakti vēl „šausminot”. Jaunā plāna formālais iemesls ir pirmā liela mēroga „LGBT sabiedrības” pārstāvju aptauja Lielbritānijā, kurā piedalījās vairāk kā 108 tūkstoši cilvēku, kuri ir atzinušies savās seksuālajās novirzēs.

Saskaņā ar aptaujas datiem daudziem „LGBT sabiedrības” pārstāvjiem „joprojām ir darīšana ar diskrimināciju, naidu un pat vardarbību”. Tā izrādās, ka divas trešdaļas geju un lesbiešu joprojām sabiedrībā baidās sadoties rokās, jo baidās no sabiedrības negatīvās reakcijas. Tāpat divas trešdaļas ir saskārušās ar „mutiskiem apvainojumiem” vai fizisku vardarbību savas seksuālās orientācijas dēļ. 90% aptaujāto paziņoja, ka nevienam par to nevar ziņot, jo tas notiekot „visu laiku”. Katrs ceturtais atzina ka darbā kolēģi negatīvi reaģē uz viņu seksuālo orientāciju.

„Tieši tāpēc mēs publicējam mūsu „LGBT sabiedrības” plānu, kurā izklāstam konkrētus soļus, lai palīdzētu uzlabot LGBT cilvēku dzīvi un novērstu diskrimināciju un nevienlīdzību, ar ko tiem ir jāsaskaras”, paziņoja Meja.

Plāns sastāv no 70 punktiem. Tiek piedāvāts aizliegt konversionās (reparatīvās) terapijas praksi, kuras mērķis ir homoseksualitātes novēršana (orientācijas maiņa uz heteroseksuālu). Saskaņā ar aptauju šo terapiju bija izgājuši apmēram 5% aptaujāto.

Un, protams, ir paredzēts pastiprināt bērnu maitāšanu izglītības iestādēs. „Mēs turpināsim ieguldīt programmās, lai apkarotu homofobisku, bifobisku un transfobisku iebiedēšanu skolās, lai aizsargātu LGBT studentus un vērstos pret naidu visās tās formās”, raksta Meja.

Jāatgādina, ka vienā no vadošajām NATO dalībvalstīm Lielbritānijā ir legalizētas viendzimuma „laulības”, viendzimuma pāri var adoptēt bērnus, aktīvi tiek ieviestas genderizācijas programmas, tai skaitā skolās, masveidā tiek izņemti bērni no ģimenēm, notiek intensīva un visaptveroša visa spektra seksuālo izlaidību propaganda, jo īpaši nepilngadīgo vidū, no leksikona tiek izskausti jēdzieni vīrietis/sieviete, tēvs/māte, puika/meitene tos aizstājot ar „genderneitrāliem” terminiem, notiek represīva vēršanās pret sabiedrības normālo daļu, kura iebilst pret šāda veida izmaiņām, skolotāji skolās tiek sodīti pat par to, ka, piemēram, meiteni nosauc par meiteni. Pēdējā Lielbritānijas ārpolitiskā šīs jomas „pērle” ir ierosinājums ANO mainīt terminu „gaidībās esoša sieviete” uz „gaidībās esošs cilvēks”, jo redziet vīrieši tagad arī varot dzemdēt.

Tāpat jāatgādina, ka Lielbritānijā ir plaši izplatīta nesodīta seksuālā vardarbība pret bērniem no augstu sabiedrisko stāvokli ieņemošu indivīdu puses. Dažādu veidu un mērogu pedofīlijas skandāli ir jau ierasta lieta Lielbritānijā.

Visbeidzot paradoksālākais ir apstāklī, ka Tereza Meja ir no Konservatīvās partijas, kurai teorētiski vajadzētu kategoriski iestāties pret šīm parādībām. Tas savukārt uzskatāmi parāda Lielbritānijas politiskās sistēmas terminaloģisko sabrukumu. Nekam vaires nevar ticēt, nekas vairs nenozīmē to, ko tam vajadzētu nozīmēt, neviens nosaukums vairs neatbilst savam saturam, viss ir brīvi un patvaļīgi maināms pēc nepieciešamības. Lielbritānijā ir iestājusies – postmoderniskā „paradīze”.

Lielbritānijas piemērs uzskatāmi rāda, ka t.s. „LGBT sabiedrībai” nav mēra sajūtas un ka vienām nenormālām prasībām uzreiz seko citas, vēl nenormālākas un ka tam nav redzams gals, attiecīgi jebkādas piekāpšanās ar seksuālo disfunkciju slimo līdzpilsoņu priekšā ir visa cita starpā arī bezjēdzīgas. Jebkāda piekāpšanās un kompromisi tiek uzskatīti par vājuma pazīmi, kam nekavējoties seko kārtējais agresijas vilnis. Lielbritānijas un citu LGBT avangardvalstu attīstības tendence rāda, ka izmantojot LGBT ideoloģiju tiek veidota LGBT totalitārisma sabiedriskā iekārta, kuras mērķis ir pilnīga tradicionālās sabiedrības pārstāvju iznīcināšana. Attiecīgi Lielbritānijas piemērs un „LGBT sabiedrības” agresīvās manieres liek aizdomāties par to, ka seno sabiedrību drastiskie sodi par seksuālām anomālijām bija racionāli pamatoti un iespējams pie šīs pieejas kaut kādā mērā ir vērts atgriezties (šādām tendnecēm turpinoties, pašsaglabāšanās vārdā šīs metodes sabiedrība vienubrīd vienkārši būs spiesta atkal pielietot).

Avoti:
https://rossaprimavera.ru/news/341184d0
https://ivbg.ru/7860898-mid-velikobritanii-predlagaet-sushhestvenno-izmenit-termin-beremennaya-zhenshhina.html
https://www.mirror.co.uk/news/politics/theresa-may-im-proud-britain-12841941

Informācijas aģentūra
/03.07.2018/

Šis ieraksts tika publicēts Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Politika, Reģ.: Anglosaksija, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

1 Response to Terēza Meja: Lielbritānija ir LGBT destrukciju līdervalsts … bet ar to nepietiek, vajag vēl un vēl

  1. Ivars saka:

    Kaut kas ne tā britīšiem aizgāja, Meja sakaunējās par savu lepnumu un brutāli (augstāko amatpersonu necienīgi) nomainīja sava raksta virsrakstu. Lūk, te vēl palicis vecais virsraksts: https://www.newsoneplace.com/7716491805/lgbt-theresa-britain-leader-rights-better , bet te skrīnšots, ja nu gadienā arī šeit tas tiek nomainīts: http://www.mediafire.com/file/s4qzcwbg3rn2t10/Mejas_korekciju_pierad.jpg

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.