Zinātnieks ASV mirst mīklainos apstākļos pirms svarīga atklājuma par COVID-19 veikšanas

Dr.Bings Liu

Pitsburgas Universitātes molekulārais biologs, 37 gadus vecais Bings Liu 02.05.2020 (sestdien) tika atrasts nošauts savā mājā Pitsburgas piepilsētā (Ross Township, 35 jūdzes no Pitsburgas) ar šāvieniem galvā, kaklā un citās ķermeņa daļās. Netālu savā mašīnā tika atrasts arī, policijas ieskatā, Liu slepkavas līķis ar pašnāvības (nošaujoties) pazīmēm. Tas izrādījās Liu paziņa, 42 gadus vecais Hao Gu.

Liu bija Pitsburgas Universitātes Medicīnas fakultātes Skaitļošanas un sistēmiskās bioloģijas katedras docents. Viņš savu darbību veica fundamentālajā zinātnē un pēdējā laikā fokusējās uz koronavīrusa pētījumiem.

Katedras oficiālā paziņojumā par Liu nāvi, kurš tika publicēts 04.05.2020, ir teikts: “Bings bija uz svarīgu atklājumu robežas, kas ļautu saprast šūnu mehānismus, kas ir SARS-CoV-2 infekcijas un tās izraisīto sarežģījumu pamatā .”

Bet viņš pats un viņa zinātniskais veikums no kolēģu puses tika raksturots sekojoši: “Doktors Bings Liu bija izcils zinātnieks, kurš ir devis unikālu ieguldījumu zinātnē, kuru daudzi šīs jomas kolēģi pamatoti cienīja un kuram bija pateicību parādā. Viņš specializējās bioloģisko sistēmu dinamikas datormodelēšanā un analīzē. Viņš izstrādāja augstas veiktspējas skaitļošanas metodes un intelektuālo mācību sistēmu pieejas priekš sarežģītu šūnu mijiedarbības evolūcijas laika modelēšanas, Beiesa tīkla modeļiem un metodēm, kā arī statistisko modeļu un analīzes jūtīguma pārbaudei.

Bings bija produktīvs pētnieks. Savas karjeras laikā viņš kļuva par 30 publikāciju līdzautoru, to skaitā četru 2020.gadā, paralēli grāmatas rakstīšanai. (…) Viņš vienpersoniski palīdzēja visiem mums, kā arī daudziem citiem darbiniekiem, tai skaitā klīnicistiem šeit [Pitsburgas Universitātē] un citās iestādēs, saprast un skaitliski uzmodelēt daudzus sarežģītus procesus, to skaitā imūnās signalizācijas notikumus, šūnu apoptotisko un ferroptotisko bojāeju, autofāgiju, redoks lipīdu programmēšanu, apstarošanas reakcijas un apstarošanas terapiju, (poli) farmakoloģiskās procedūras.”

Ross Townhsipas policijas pārvaldes detektīvs, seržants Braiens Kohlheps sacīja, ka Liu slepkavība, visdrīzāk, esot saistīta ar “ilgstošu strīdu par intīmo partneri”. Viņš sacīja, ka esot “nulle pierādījumu”, ka slepkavība ir saistīta ar viņa darbu Pitsburgas Universitātē vai koronavīrusa pandēmiju.

Neviens no upuriem nebija ASV pilsonis.

Pēc pašu teiktā, policija savus secinājumus izdarīja, balstoties uz brīvdienu laikā veiktās izmeklēšanas rezultātiem.

Pirmās ziņas par Liu nāvi publiski parādījās pirmdien 4.maijā Pitsburgas Universitātes mājaslapā, pēc tam nākamajā dienā (05.05.2020) par to ziņoja vietējā prese (jau ar policijas paskaidrojumu, ka zinātnieka nāve neesot saistīta ar viņa zinātnisko darbību), bet jau trešdien 06.05.2020 šī ziņa parādījās ASV mēroga ziņu lentās jau ar izvērstākiem policijas paskaidrojumiem par Liu nāves nesaistību ar viņa COVID-19 pētījumiem.

Avoti:
https://www.phillyvoice.com/pennsylvania-coronavirus-researcher-found-dead-apparent-murder-suicide/

Police: ‘Zero Evidence’ Murder Of Pitt Researcher Close To ‘Making Very Significant Findings’ On Coronavirus Was Related To His Work


https://people.com/crime/scientist-very-significant-findings-covid-19-killed-suspected-murder-suicide/
https://www.csb.pitt.edu/department-mourns-the-passing-of-dr-bing-liu/

Informācijas aģentūra
/02.07.2020/

Šis ieraksts tika publicēts COVID-19, Kat.: Notikumi, Reģ.: Anglosaksija, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.