ASV ārprāta piemērs: “Black lives matter” varonis Džeikobs Bleiks (Jacob Blake)

Džeikobs Bleiks (Jacob Blake), Rustens Šeskejs (Rusten Sheskey)

Augusta beigās ASV pārņēma kārtējais melnādaino nemieru vilnis, kam par iemeslu kļuva 29 gadus vecā nēģera Džeikoba Bleika (Jacob Blake) sašaušana no baltādainā policista Rustena Šeskeja (Rusten Sheskey) puses. Incidents tika fiksēts video novērošanas kamerā un drīz vien tika “nopludināts” presē, bet Džeikobs Bleiks kļuva par kustības “Black lives matter” jaunāko varoni ar kura vārdu uz lūpām agresīvi noskaņots ļaužu bars grauj un demolē visu, kas gadās pa rokai.

Un tagad iepazīsimies ar Džeikobu Bleiku un viņa varoņdarbu.

2015.gadā Džeikobs Bleiks tika apsūdzēts par to, ka bārā diviem cilvēkiem draudējis ar šaujamieroci, bet pēc tam, pretojoties aizturēšanai, ievainoja policistu. Notiesāts netika, jo prokuroram neizdevās pārliecināt lieciniekus dot liecības.

2020.gada 3.maijā Bleiks nakts laikā ielauzās savas bijušās draudzenes mājās Kenošas pilsētā (Viskonsinas štats), veica pret viņu vardarbīgas seksuālas darbības abu mazgadīgā bērna klātbūtnē, paņēma viņas kredītkarti un mašīnas atslēgas, aizdzina automašīnu un noņēma no bankas kartes 2 reizes pa 500 dolāriem. Sieviete par šo gadījumu uzrakstīja iesniegumu policijai, kura ierosināja krimināllietu. Jūlija sākumā šīs lietas ietvaros tika izdots Džeikoba Bleika aizturēšanas orderis.

23.08.2020 Bleika bijusī draudzene piezvanīja glābšanas dienestam pēc tam, kad Bleiks atkal parādījās viņas mājās, mēģināja seksuāli uzmākties un vēlreiz paņemt viņas automašīnu. Sieviete (arī melnādainā) esot aizstāvējusies ar asu priekšmetu. Pēc policijas ierašanās, kurai tika uzdots Bleiku aizturēt, viņš kļuva izteikti agresīvs, pretojās aizturēšanai (esot “cīnījies ar policistu” jau iekštelpās) un izvilka nazi. Šādā stāvoklī ar nazi rokās viņš izgāja no mājas, ignorējot policistu prasības nomest nazi, un devās exdraudzenes automašīnas virzienā, kurā tobrīd atradās trīs viņu bērni. Kad Bleiks, joprojām ignorējot policistu prasību nomest nazi, atvēra mašīnas durvis un kāpa tajā iekšā, gados jaunais policists Šeskejs veica septiņus šāvienus mugurā. Mērķī trāpīja tikai daļa no šāvieniem un Bleiks izdzīvoja.

Pēc notikušā atbalstu Bleikam izteica virkne ASV Demokrātu partijas aktīvistu un politiķu, to skaitā arī prezidenta amata kandidāts Džo Baidens, bet dempartijai simpatizējošie mēdiji intensīvi notikumus atspoguļoja policiju galēji nomelnojošā formā. Citiem vārdiem sakot, Bleiku tieši un aktīvi atbalstīja tās politiskās aprindas, kuras visa cita starpā deklaratīvi iestājas arī par sieviešu tiesībām.

Kenošā no dažādām Amerikas daļām saradās kustības “Black lives matter” aktīvisti un sāka rīkot protesta akcijas, kuras ātri vien pārauga grautiņos. Savukārt Džeikobs Bleiks guļ slimnīcā paralizēts, viņu beidzot oficiāli un bez maz vai “tiešajā ēterā” nopratināja iepriekš minētās krimināllietas ietvaros, kurā viņš savu vainu noliedza (no Bleika ārējām un izturēšanās pārvērtībām var secināt, ka nu ar viņu strādā labi konsultanti), bet ziedojumos viņam jau ir savākts vairāk kā 2 miljoni dolāru.

Avoti:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-8675713/Kenosha-police-union-gives-version-Blake-shooting.html

Why is the Left Making Jacob Blake a Hero?

Informācijas aģentūra
/17.09.2020/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Notikumi, Reģ.: Anglosaksija, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.