Pfizer-BioNTech mRNA vakcīna pret COVID19 ir veselībai un dzīvībai bīstama

Mēnesi pēc tam, kad daudzās pasaules valstīs tika uzsākat cilvēku vakcinēšana pret COVID19 ar Pfizer-BioNTech jaunā tipa mRNA vakcīnām, parādījās ziņas par nopietnām blaknēm un pat nāves gadījumiem pēc vakcinēšanās. Lai gan vispirms šīs ziņas tika prasti noliegtas, tagad tam ir iegūts sākotnējs oficiāls apstiprinājums.

14.01.2021 Norvēģijas medicīnas aģentūra (Legemiddelverket) paziņoja par 23 nāves gadījumiem veco ļaužu pansionātos pēc vakcinēšanās ar Pfizer-BioNTech mRNA vakcīnām. Par to tika informēta arī Pasaules Veselības organizācija, kura jau paziņoja, ka piedalās nāves gadījumu Norvēģijā izmeklēšanā.

Un lai gan visi Norvēģijā nomirušie bija vecāki par 80 gadiem, notikušais pierāda, ka Pfizer-BioNTech mRNA vakcīnas var būt veselībai un pat dzīvībai bīstamas. Ja vecs cilvēks pēc vakcinēšanās var nomirt, tad arī jauna un vesela cilvēka veselībai tas var būt pietiekami kaitīgi. Pie tam regulāri pienāk ziņas par citiem nopietnu blakņu un nāves gadījumiem. Kā vienu no pēdējiem piemēriem var minēt amerikāņa Branta Grainera gadījumu, kurš nofilmēja savu mammu, kuru pēc vakcinēšanās mocīja krampji un kura uz 4 dienām tika ievietota slimnīcā. Šo video Grainers ielika Facebook un, kā pats apgalvo, pēc tam esot saņēmis daudz vēstuļu no citiem cilvēkiem, kuri pastāstīja par savām blaknēm. Savukārt The Jerusalem Post ziņo par 13 gadījumiem Izraēlā, kad pēc Pfizer-BioNTech mRNA vakcīnas cilvēkiem uz vairāk kā 28 stundām rodas sejas paralīze.

Vēl jāpiemin, ka reālais šādu gadījumu skaits parasti ir daudz lielāks nekā publiski kļūst zināms, jo ne visi cilvēki sasaista savas vai tuvinieku veselības problēmas ar saņemto vakcīnu un ne visi par to kādam ziņo (kaut vai tikai sociālos tīklos). Un vēl jāņem vērā, ka vakcīnas blaknes var izpausties arī ilgstošā laika periodā, un ka viens no bīstamākajiem jebkuras jaunas un mazpārbaudītas vakcīnas iespējamajiem negatīvajiem efektiem ir parādība, kad vakcīna nevis atvieglina, bet ievērojami pastiprina slimību.

Visbeidzot jānorāda, ka Latvijas mediķu vidū, uz kuriem pirmajiem Latvijā izmēģina Pfizer-BioNTech vakcīnu (un izskatās ka arī ”labprātīgā piespiedu kārtā”), ir pietiekami liels daudzums veca gadagājuma cilvēku. Viņiem Pfizer-BioNTech vakcīna ir jo īpaši bīstama. Šai ziņā izcēlās jaunais Veselības ministrs Daniels Pavļuts, kurš sveicot Raimondu Paulu 85 gadu jubilejā, novēlēja tam pretcovid vakcīnu. Ko te lai saka?! Nāvīga dāvana gan Maestro, gan Latvijas ārstiem, gan visai Latvijas sabiedrībai.

Avoti:
https://legemiddelverket.no/nyheter/meldte-bivirkninger-etter-koronavaksine-pr-14-januar-2021
https://jauns.lv/raksts/arzemes/423387-norvegija-pec-covid-19-vakcinacijas-mirusi-23-cilveki-bridina-par-risku-vecakiem-pacientiem
https://russian.rt.com/world/video/823295-vakcina-pfizer-posledstviya-video-kritika
https://www.jpost.com/health-science/13-people-suffered-face-paralysis-after-corona-vaccine-655542?fbclid=IwAR1ILUUM9xVX2AwANGKHlXKsKhk8EdffrDykiqm8GXXXtfIo491Bwic_QFU

Pavļuta sveiciens Raimondam Paulam jubilejā saceļ vētru sociālajos tīklos

Informācijas aģentūra
/21.01.2021/

Šis ieraksts tika publicēts COVID-19, Kat.: Medicīna, Reģ.: Vispasaules, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.