Nobela prēmijas laureāts: Vakcīnas pret COVID-19 rada jaunus vīrusa paveidus

00865_Luks_Montanje

2021.gada 18.maijā kustības RAIR Foundation USA interneta mājas lapā tika publicēts intervijas fragmenta tulkojums ar slaveno virusologu un Nobela prēmijas laureātu medicīnā Lūku Montanjē (Luc Antoine Montagnier / Люк Антуaн Монтаньe, 1932), kurā viņš apgalvo, ka vakcīnas pret COVID-19 rada jaunus vīrusa paveidus. Zemāk viss šis fragments.

***

Jautājums: Ja mēs apskatāmies uz Pasaules Veselības organizācijas (PVO) grafiku, tad kopš [2021.gada] janvārī sākās vakcinācija, līkne, kura attēlo jaunas infekcijas, strauji iet uz augšu kopā ar nāves gadījumiem, jo īpaši jaunu cilvēku vidū.

Lūks Montanjē: Jā, ar trombozēm un tā tālāk.

Jautājums: Kāds ir jūsu viedoklis par masu vakcinācijas programmu? Masu vakcināciju salīdzinājumā ar ārstēšanu, kura darbojas un nav dārga.

Lūks Montanjē: Tā ir ļoti liela kļūda. Tā ir gan zinātniska, gan medicīniska kļūda. Tā ir nepieļaujama kļūda. Vēstures grāmatās pēc tam par to izstāstīs, tāpēc ka tieši vakcinācija rada jaunus vīrusa celmus.

Pēc vakcīnas rodas antivielas pret šo vīrusu. Ko dara vīruss? Viņš mirst vai arī atrod citu risinājumu? Jauns vīrusa celms ir vakcinācijas produkts un rezultāts. Jūs to varat novērot katrā valstī. Visur notiek viens un tas pats. Pēc vakcinēto līknes kāpuma seko mirstības līknes kāpums. Es ļoti uzmanīgi sekoju līdzi, šim, ja tā var izteikties, eksperimentam, kas tiek veikts uz vietas, uz pacientiem, kuri ir inficējušies ar koronavīrusu. Es jums parādīšu, ka viņi rada vīrusa variantus, kuri ir rezistanti pret vakcīnām.

Jautājums: Vai mums ir jāvakcinējas pandēmijas laikā?

Lūks Montanjē: Tas ir kaut kas neiedomājams. Bet visi klusē… Daudzi cilvēki zin to, epidemiologi zin to.

Tieši antivielas, kuras tiek radītas pret vīrusu, dod iespēju vīrusam kļūt spēcīgākam. Tas ir tas, ko mēs saucam par no antivielām atkarīgu infekcijas pastiprināšanos (Antibody Dependent Enhancement), kas nozīmē, ka antivielas nāk par labu noteiktai infekcijai. Antivielas uzbrūk vīrusam [piestiprinoties tam] un no tā brīža tam ir receptori makrofāgos utt. Tie caurdur vīrusu nevis nejauši, bet gan tāpēc, ka tie ir sasaistīti ar antivielām.

Ir skaidrs, ka vīrusa jaunie varianti rodas antivielu starpniecības atlases rezultātā dēļ vakcinācijas.

Avots:

Bombshell: Nobel Prize Winner Reveals – Covid Vaccine is ‘Creating Variants’

Informācijas aģentūra
/02.07.2021/

Šis ieraksts tika publicēts COVID-19, Kat.: Politika, Reģ.: Vispasaules, VAKCINĀCIJA, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.