Zinātnieks: Koronavīrusu nevar uzveikt, izmantojot medikamentus, kuri rada antivielas; tā var zaudēt līdz pat 65% “ganāmpulka”

Vladislavs Laskavijs (Владислав Ласкавый)

30.06.2020 Krievijas “Parlamenta avīzē” (oficiāls KF Federālās Sapulces izdevums) tika publicēts raksts “Krievijā atrada 30 gadus vecu preparātu pret koronavīrusu” (“В России отыскали препарат от коронавируса тридцатилетней давности”), kurā tiek pastāstīts par Saratovas Zinātniski pētnieciskā institūtā izstrādātām zālēm pret koronavīrusu, ko radīja zinātnieku grupa veterināro zinātņu doktora Vladislava Laskavija (Владислав Ласкавый, 1947) vadībā.

“Preparātu, kuru izstrādāja Saratovas zinātnieku – virusologu grupa doktora Vladislava Laskavija vadībā, sāka izmēģināt uz dzīvniekiem tālajā 1977.gadā. Tolaik koronavīrusa epidēmija burtiski iznīcināja cūkas, kas kļuva par lielu nelaimi lauksaimniecībai – tika zaudēts līdz pat pusei ganāmpulka. Jaunās zāles izdevās radīt tikai 1997.gadā. Toreiz epidēmiju apstādināja, vienā brīdī izkaujot visu cūku ganāmpulku. Bet nav ļaunuma bez labuma – zāļu izstrādes laikā noskaidrojās, ka jaunās zāles efektīvi palīdz ne tikai dzīvniekiem, bet arī cilvēkiem.

Runa ir par imūnmodulējošu līdzekli, kura pamatā ir skudruskābes aldehīds ar pievienotu nātrija hlorīda izotonisko šķīdumu – sanāk lēti saražojama efektīva viela. Klīnisko pētījumu beigas datējas ar 2006.gadu. Bet gadu iepriekš šīs zāles tika reģistrētas Baltkrievijā, pie tam nevis kā veterināras zāles, bet gan kā imūnmodulējošs līdzeklis cilvēkiem.”

Pats Vladislavs Laskavijs zāles raksturo sekojoši: “Preparāta pamatā ir ideja, ka mūsu organismā jau ir vielas, kuras spēj tikt galā ar ļoti smagām slimībām. Vajag tikai veicināt, lai organisms izstrādā šos dabīgos metabolītus. Kad vajadzīgie metabolīti tiek izstrādāti, organismā tiek palaisti hormonālās, imūnās un nervu pašregulācijas procesi. (…)

Mūsu preparāts ir plašas iedarbības līdzeklis. Tas satur dabisku metabolītu, kurš regulē organisma iekšējās vides stāvokli un katras šūnas intracelulāro stāvokli. Tas ir antiseptiķis attiecībā pret jebkuru vīrusa infekciju, tai skaitā arī koronavīrusu, dēļ vīrusa slodzes samazināšanas uz organismu kopumā. Ja ņemam AIDS, tad šī slodze samazinās vairākus simtus reižu. Ja tagad sāktu pielietot preparātu COVID-19 uzliesmojuma sakarā, tad šo problēmu varētu atrisināt mēneša laikā.”

Pēc izstrādātāju teiktā preparāts palīdz ne tikai pret koronavīrusiem (tai skaitā pret COVID-19), bet arī pret tuberkulozi, leikozi, B un C hepatītu un pat AIDS.

Bet sakarā ar masveida vakcināciju, kura arvien intensīvāk administratīvi tiek uzspiesta, pats galvenais ir pateikts “Parlamenta avīzes” raksta beigās.

“Ir vēl viens moments, kurš uztrauc senatorus un daudzus zinātniekus. Savulaik Vladislavs Laskavijs praksē pierādīja, ka ar preparātiem, kuru darbības mehānisms balstās uz antivielu radīšanu, ārstēt koronavīrusu nevar. Padomju laikā viņu nepaklausīja – toreiz vakcīnu izmēģināja uz cūkām un zaudēja 65% ganāmpulka. Pašreiz ir jaunas “antivielu” vakcīnas pret koronavīrusu un Vladislavs Laskovijs grib novadīt savus argumentus un bažas līdz zinātnieku sabiedrībai. Bet nu tas attiecas uz cilvēkiem.”

Avoti:
https://www.pnp.ru/politics/v-rossii-otyskali-preparat-ot-koronavirusa-tridcatiletney-davnosti.html
https://mirnov.ru/nauka-i-tekhnika/spasti-lyudei-ot-koronavirusa-mozhet-saratovskii-uchenyi.html

Саратовский ученый изобрел препарат, который помогает победить коронавирус и другие тяжелые болезни


https://noi.md/ru/interviyu/speshka-v-nauke-nedopustima-hochetsya-bystree-izbavitisya-ot-covid-19-no-kak-by-ne-nalomati-drov

Informācijas aģentūra
/08.10.2021/

Šis ieraksts tika publicēts COVID-19, Kat.: Medicīna, Reģ.: Krievija, VAKCINĀCIJA, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Zinātnieks: Koronavīrusu nevar uzveikt, izmantojot medikamentus, kuri rada antivielas; tā var zaudēt līdz pat 65% “ganāmpulka”

  1. Atbalsojums: Zinātnieks: Koronavīrusu nevar uzveikt, izmantojot medikamentus, kuri rada antivielas; tā var zaudēt līdz pat 65% “ganāmpulka”. - BRĪVĪBAS PLATFORMA

  2. MZC saka:

    Jautājums ir par politisko gribu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.